MineCity

Witaj w na najnowszym serwerze minecraft.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-07-24 20:55:23

SprinteriX

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 19
Punktów :   

Plugin

Szukamy pluginy na nasz serwer (jest jeden problem nie wiemy jak je wgrać na serwer Hamachi więc proszę o pomoc)

Potrzebne pluginy

Plugin żeby nie można było niszczyć domów  innych graczy oraz plugin który nie pozwala otwierać skrzyń

Offline

 

#2 2011-07-24 22:10:14

HALO

Maniak

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Plugin

filmik
oto link do filmiku jak dodawać pluginy

Offline

 

#3 2011-07-25 05:29:49

 Gogi

Mine

5074183
Skąd: Tam za sklepem AGD
Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Plugin

przy okazji zainstaluj pluginu jak antihack. Na jednym serwerze spotkałem się ze fajnym pluginem: system teleportów (masz tabliczkę i prawym przyciskiem wybierasz gdzie chcesz się teleportować, teleport jest taki sam jak do Neter ale przeteleportuje do np. "wioska"). Przydało by się go poszukać


_________________________________Kreatywnosć..._____________________________________________

Ja jestem Bogiem uświadom to sobie!                                                      Mine
Ty jesteś Bogiem wyobraź to sobie                                                       Craft

Offline

 

#4 2011-07-25 07:52:00

SprinteriX

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Plugin

HALO ten filmik nie pomaga pisze że mamy za starą wersje minecraft więc proszę o inny Filmik albo wytłumaczyć na Forum w tym temacie

Offline

 

#5 2011-07-25 08:28:05

 Gogi

Mine

5074183
Skąd: Tam za sklepem AGD
Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Plugin

Ja poszperałem na różnych forach takie coś:

PYTANIA
Po 1. Jak zrobić na serwerze możliwość zakładania sklepów.
Po 2. Jak zainstalować modyfikację na serwerze? Np. Mo' Creatures
Po 3. Jak zaktualizować serwer w jar na wersji 1.6.6 do wersji 1.7.3? I czy można przenieść mapę ze starego serwera do nowego?
Po 4. Jak zrobić tak aby była oddzielna mapa do trybu survival, do wydobywania surowców i do trybu freebuild. Słyszałem że są takie mapy na niektórych serwerach.
Po 5. Jak zainstalować różne dodatki do zabezpieczania skrzyń, drzwi, domów itp.
Proszę przy odpowiedzi pisać na które pytanie odpowiadacie. Będę za to wdzięczny.



ODPOWIEDZI
1) Pobierz pluginy Iconomy i IconomyChestShop, albo Real shop.
2) Modyfikacje można instalować tylko w plikach servera początkowego (tego z http://www.minecraft.net )
3) Pobierz plugin CraftBukkitUpToDate a sam ci się będzie aktualizował. Można przenosić mapy bez problemu.
4) Do tego służy plugin Multiverse, jednak jest ciężki w obsłudze.
5) Zabezpieczenia skrzyń, drzwi i piecyków to plugin LWC. Cuboid czyli ochrona domów to pluginy: WorldGuard i WorldEdit.

stronka z pluginy znajdziesz tutaj: http://plugins.bukkit.org/#ti=&ta=all&a … alse&pno=0

_________________________________________________________________________________________


Nie wiem czy sposób zadziała ale komentarze ma pozytywne : http://www.youtube.com/watch?v=4LErdOe5JZs


_________________________________________________________________________________________



Później znajdę kilka przydatnych pluginów - obaj filmik może pomoże.


EDIT

http://peb.pl/poradniki-i-recenzje/1005 … uginy.html

Ostatnio edytowany przez Gogi (2011-07-25 08:32:46)


_________________________________Kreatywnosć..._____________________________________________

Ja jestem Bogiem uświadom to sobie!                                                      Mine
Ty jesteś Bogiem wyobraź to sobie                                                       Craft

Offline

 

#6 2011-07-25 12:01:44

HALO

Maniak

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Plugin

jak obejrzysz wszystkie części filmiku to nauczysz się jak dodawać pluginy do serwera

Offline

 

#7 2011-07-27 20:40:31

 Gogi

Mine

5074183
Skąd: Tam za sklepem AGD
Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Plugin

To sprawa zamknięta ale poszukujemy Plugina co by podtrzymywał serva 24/7


_________________________________Kreatywnosć..._____________________________________________

Ja jestem Bogiem uświadom to sobie!                                                      Mine
Ty jesteś Bogiem wyobraź to sobie                                                       Craft

Offline

 

#8 2011-07-28 14:57:38

 Alan

Maniak

21506257
Skąd: POLAND
Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 21
Punktów :   

Re: Plugin

Plugina?
Hahahaha . Nie ma takeigo plugina

Jak chcesz mieć serwer 24/7 to musisz mieć tyle włączony komputer lub musisz wykupić hosting.

http://mycraft.pl/serwery-mc-oferta/

Ostatnio edytowany przez Alan (2011-07-28 14:59:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oleksiaki.pun.pl www.senpuu.pun.pl www.klasa3be.pun.pl www.ndl.pun.pl www.hple.pun.pl